מקלחונים – זכוכית

אם בעבר היינו יכולים רק לחלום על מקלחונים כאלה והיה מדובר במוצר "לעשירים בלבד" בשנים האחרונים מקלחוני הזכוכית עשו שינוי גדול ונהיינו טרנד של ממש בכל בית.

ממחירים גבוהים אשר היינו צריכים לחשוב פעמיים לפני התקנת המקלחון היום מדובר במוצר שיש כמעט בכל בית, מתאים לכל כיס ובעל שוק גדול ותחרות רבה.

מקלחון זכוכית הינו אחד מהמוצרים שרוב האנשים מעוניינים להחזיק בחדר הרחצה שלהם, יש להם יתרונות רבים והחלק הכי חשוב? הם פשוט יפיפיים ומעצבים את חדר הרחצה. אז מה הוא המקלחון? כיצד מקלחונים מזכוכית נכנסו לחיינו והאם מדובר בטרנד חולף או שהוא הולך להישאר איתנו לזמן רב? בואו ונבצע סקירה קצרה על הטרנד הגדול של חדר הרחצה.

 

מקלחון זכוכית – מה זה בכלל?

בעבר היינו מסתפקים בעיצוב חדר הרחצה על ידי וילונות רחצה. הבעיה העיקרית עם וילונות הרחצה היו שהם לא היו אפקטיביים מספיק והם אינם היו אטרקטיביים מספיק, מתלכלכים מהר ונהרסים באופן תכוף.

יעילותם של וילונות הרחצה הייתה מוטלת בספק והם אינם היו חוסמים את יציאת המים ואין מה לעשות גם לא היו היפים ביותר ונעימי המראה הגדולים ביותר. מקלחונים זכוכית לעומת זאת מתחברים ישירות לרצפת המקלחת או האמבטיה עד לגובה שאנחנו מעוניינים שהם יגיעו אליו ככה שהם אוטמים את האזור מיציאת מים.

הזכוכית הינה בטוחה והיא יכולה לעמוד לצד מסגרת וגם ללא מסגרת וזאת בהתאם לרצון של הלקוח.

מקלחונים - זכוכית
מקלחונים – זכוכית

למה מקלחונים מזכוכית?

כאשר אנחנו מעוניינים בהתקנת מקלחון זכוכית תהיה האופציה שרובנו נעדיף וזה מכיוון שהיתרונות שלה רבים והחסרונות מועטים. קודם כל זכוכית היא חומר קשיח וגמיש במיוחד ולכן ניתב לעצב אותה בכל צורה שאנחנו רוצים או סוברים. מדובר חומר שקוף אשר אפשר לשחק איתו והוא נותן תחושה של "אינסוף" לחדר הרחצה.

זכוכית היא אחד מן החומרים בקשיחים והגמישים ביותר ולכן אנחנו נבחר להשתמש בה למקלחון החדש של הבית. יתרה מזאת בגלל שהזכוכית הופכת לחומר תעשייתי עם השנים יותר ויותר אז נבחר להשתמש בה מאחר ומקלחוני הזכוכית יכולים להתאים כמעט לכל כיס מה שלא הייתה אופציה בעבר.

כיצד מתקינים מקלחונים זכוכית?

למקלחונים מזכוכית ישנם מספר שלבים לפני ההתקנה וכן בעת ההתקנה ואנחנו נבצע סקירה קצרה של השלבים הללו. קודם כל מקלחון דורש עבודה מיוחדת ולכן לא ניתן לבצע התקנה מידית שלו. השלב הראשון הינו השלב החשוב ביותר והוא שלב המדידות.

לפני שנרכוש את המקלחון ובכלל ניוועץ עם איש המקצוע עלינו לקחת את הגודל של המקלחת שאנחנו מעוניינים לכסות. למדידה ישנה חשיבות רבה וזה בגלל שמספיק שאפילו סנטימטר של המדידה לא יהיה מדויק והמקלחון זכוכית כנראה ולא יכנס לעולם בשום צורה.

לאחר שלב המדידות מגיע השלב השני והוא שלב ההתייעצות עם איש המקצוע. ישנם עיצובים שונים של מקלחוני זכוכית ואם אנחנו מעוניינים לבחור במקלחונים ולא כולם תמיד יכנסו בכל גודל מקלחת שיש לנו. לאחר שנתייעץ עם איש המקצוע נבחר את העיצוב הנכון למעננו אשר יותאם במיוחד לגדלים ולמיקום של המקלחת בחדר הרחצה.

בעת בחיר המקלחון עלינו לוודא שהזכוכית שאנחנו בוחרים הנה זכוכית תקנית שעברה חיסום וליטוש כאשר אנחנו ממליצים להשתמש בזכוכית בעלת עובי הגבוה מ7 מ"מ.

 

בחרנו את המקלחון שלנו, מה עכשיו?

בעצם מדובר בשלב הסופי של מקלחוני הזכוכית והשלב שלו חיכינו, שלב ההתקנה. תמיד תוודאו שהצירים הזויות שעליהם מתקינים את המקלחון יהיו ברמה הגבוהה ביותר ומחומרים אנטי חלודה כמו אלומיניום או נירוסטה.

איש המקצוע מגיע לבצע את ההתקנה, לרוב היא אורכת מספר שעות ואז מגיע הרגע שבעצם אנחנו יכולים לבצע את ההנאה שחיכינו לה כל הזמן הזה ולבצע את המקלחת שרצינו כל כך הרבה זמן.

 

איזה סוגים של מקלחוני זכוכית יש?

ישנם מספר רב של מקלחונים מזכוכית בשוק המתאימים לתקציבים שונים. הסוג הראשון הינו המקלחון הפינתי שכולנו מכירים. הוא בעצם סוגר 2 צלעות של אזור הרחצה והוא צמוד לרוב לשני קירות משני כיוונים. מקלחון נוסף הנו מקלחון החזית והוא סוגר את אזור הרחצה של חדר הרחצה על ידי כך שהוא נצמד לקירות מ- 3 כיוונים שונים והוא בעצם רק סוגר את החזית כדי שהמים לא יצאו.

מקלחון הזזה הוא מחזיק בדלתות הזזה שיושבות על מסילות או בחיתוך לייזר מיוחד. מקלחון מתקפל הוא מותאם בעיקר חדרי רחצה קטנים יותר בעלי מקומות מוגבלים ושמרחב פתיחת הדלתות הינו מצומצם במיוחד. כל סוגי המקלחונים מגיעים תמיד בהתאמה אישית בהתאם ליכולות ולתקציבים של מזמיני העבודה, ולכולם חשיבות רבה הן במדידת השטח והן באיכות החומרים שאנחנו רוכשים למקלחונים זכוכית.

אז אם החלטתם לבצע ריהוט ועיצוב חדש של חדר הרחצה שלכם, מקלחון זכוכית הינו אופציה נהדרת ומדהימה לשם כך. מדובר בעצם באחד מן הדרים השכיחים ביותר בשוק בעל מרחב עצום של תמרון הן מבחינת חומרים והן מבחינת תקציבים.

היום באלפי שקלים בודדים ניתן לבצע עיצוב של מקלחונים מזכוכית מדהימים אשר לא הייתם מאמינים בכלל שהם נעשו מתקציב נמוך יחסית. אם אתם אוהבים את עיצוב הזכוכית ואתם מעוניינים לבצע עיצוב מחדש, אל תהססו תבצעו מדידה לכו לאיש המקצוע תציגו לו את תקציב הבניה שלכם ותקבלו אחלה מקלחון.

העבודות שלנו

זגגות השרון
זגגות השרון

חברת זגגות השרון היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן