מקלחונים ואמבטיונים 6 מ"מ

מקלחונים ואמבטיונים צריכים להיות אסתטיים ונוחים לשימוש.

כל מטרתם היא להפוך את חוויית הרחצה לנעימה יותר, אבל האם באמת אסתטיקה ונוחות הן התכונות החשובות ביותר עבור מקלחונים ואמבטיונים איכותיים?

אנחנו בזגגות השרון יודעים שיש פרמטר אחד חשוב במיוחד, ששום מקלחון ואמבטיון לא יהיו שלמים בלעדיו והוא הבטיחות.

העבודות שלנו

זכוכית 6 מ"מ – כל היתרונות

זכוכית בעובי 6 מילימטרים מחזיקה ביתרונות שונים.  הגדול ביניהם הוא הבטיחות.

כדי להפוך זכוכית לזכוכית מחוסמת, חייבים להשתמש בזכוכית שעוביה לפחות 6 מילימטרים, אך עובי זה של זכוכית מאפשר גם מגוון עיצובים שאינו אפשרי בעוביים אחרים של זכוכית מקלחונים ואמבטיונים.

רק בעובי 6 מילימטר, אפשר למשל לייצר מקלחון, או אמבטיון מזכוכית רבודה, שיש בה שתי שכבות של זכוכית, כל אחד בעובי 3 מ"מ, ביניהן מניחים יריעת למינציה מעוטרת לעיצוב האביזר.

עובי זה מאפשר גם יצירת זכוכית אנטי סאן, שמעמעמת את האור העובר דרכה ואף מבודדת טמפרטורות, זכוכית רפלקטיבית, או מרושתת, זכוכית מוטבעת ועוד.

כל אחד מסוגי הזכוכית הללו מחייב שימוש בעובי של מינימום 4 מילימטר, מסיבות פרקטיות ובטיחותיות ולכן זכוכית בעובי 6 מ"מ היא כל כך מגוונת, מאפשרת יצירתיות רבה יותר וכמובן בטיחותית יותר מסוגים אחרים של זכוכית.

עיצוב מקלחונים ואמבטיונים 6 מ"מ

ככל שהזכוכית עבה יותר, כך הסיכוי שהיא תישבר נמוך יותר. במקרה של היתקלות למשל, הזכוכית לא תישבר.

כך גדלה תחושת הביטחון בעת השימוש במקלחון, או אמבטיון, אבל גם תהליך העיצוב בזכוכית 6 מילימטרים הוא יצירתי ומעניין יותר.

הבחירה בין מקלחון חזיתי למקלחון פינתי, היא כנראה הבחירה המאולצת היחידה שתצטרכו לעשות – בהתאם לגודל חדר האמבטיה והמבנה שלו,

אבל אם אתם בוחרים מקלחונים ואמבטיונים בעובי 6 מ"מ, תוכלו גם לבחור מתוך מגוון גדול של עיצובים – זכוכית עבה וחזקה, תאפשר לכם לבחור את הצבעים והעיטורים לפי טעמכם האישי, שיתאימו לעיצוב הכללי באמבטיה.

זכוכית עבה תאפשר לכם גם לבחור בקלות גם בין דלת הזזה לדלת כנף, מפני שמדובר בזכוכית חזקה ובטיחותית, שאפשר להשתמש בה בכל דרך שתתאים לכם.

התקנה נכונה של מקלחונים ואמבטיונים 6 מ"מ

כדי להתקין מקלחונים ואמבטיונים בצורה אופטימלית, חשוב לדייק במידות ולתכנן היטב את ההתקנה.

בחירה נכונה של צורת המקלחון וגודלו תיצור עבורכם חדר אמבטיה מפנק ונוח, כמו גם בעת בחירה של אמבטיון מתאים.

לסיכום

מקלחונים ואמבטיונים 6 מ"מ, כמו יתר האביזרים והרהיטים ברחבי הבית, צריכים להיבחר על פי פרמטרים שונים, כמו עיצוב, נוחות ובטיחות.

יחד עם זאת, עבודה מקצועית ומדויקת של מדידה והתקנה יבטיחו לכם שימוש איכותי ונוח לטווח ארוך, לצד הידיעה שאתם משתמשים במתקן בטיחותי, שישרת אתכם לשנים ארוכות.

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן