מקלחונים

מקלחונים הם בחירה נפוצה מאוד עבור חדרי רחצה בישראל. הם לא תופסים הרבה מקום, הם נוחים לשימוש, שומרים שהמים לא יצאו לרצפה ומחוץ לחדר הרחצה ובאופן כללי, מוצר שימושי מאוד, שלא ברור איך הסתדרנו בלעדיו קודם.

אבל מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שיש מבחר עצום של מקלחונים, מותאמים לחדרי רחצה שונים, בצורות שונות, בעיצובים שונים ואפילו מסוגים שונים של זכוכית. לפניכם סוגים שונים של מקלחונים, בחרו את המקלחון שמתאים לכם.

מקלחונים פינתיים בהתאמה לפי מידה

מקלחוני חזית בהתאמה אישית לפי מידה

אמבטיונים בהתאמה אישית לפי מידה

מקלחונים ואמבטיונים סטנדרטים

מקלחונים בפרזול שחור

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

המקלחון הנכון – איך בוחרים מקלחונים

מה שרוב האנשים לא יודעים הוא, שאפשר להזמין מקלחונים בשלל עיצובים. אפשר לבחור בצורת הדלתות ובאופן הפתיחה שלהן, אפשר לבחור מתוך גוונים שונים של זכוכית – החל בזכוכית חלבית אטומה וכלה בזכוכית מעוטרת בשלל עיטורים, אבל זה לא הכל.

הפרזול של המקלחונים, הלא הוא המסגרת מסביב לקירות הזכוכית, קיבל בשנים האחרונות אופי ויופי וכיום אפשר להשיג אותו בגוונים בולטים, שנותנים אופי לחדר הרחצה ומשתלבים בעיצוב הכללי של החלל.

יש מקלחונים עם פרזול בצבע זהב, לבן, או שחור, כאשר הפרזול השחור הפך מבוקש במיוחד עם הזמן בזכות האפקט הדרמטי והמרשים שהוא יוצר. הגוון השחור מעניק למקלחון גם מראה מודרני ואלגנטי ולכן הוא אהוב מאוד.

סוגים שונים של מקלחונים

לא רק עיטורים, פרזולים וסוגים שונים של זכוכית משפיעים על עיצוב המקלחון, אלא גם ובעיקר – המבנה שלו. את המבנה ניתן להתאים למבנה של חדר הרחצה, או לטעם האישי של בעלי הבית:

מקלחון פינתי

זהו מקלחון נפוץ מאוד, בזכות המיקום הפרקטי שלו בפינת חדר הרחצה. הוא מתאים במיוחד לחדרי רחצה קטנים וצפופים, מפני שהוא מושלם לניצול טוב של השטח. כדי שהעיצוב יהיה נעים ואסתטי, כדאי להקפיד על כל הפרטים הקטנים בחדר הרחצה ולהתאים אותם לעיצוב של המקלחון. אם בחרתם מקלחון פינתי לחדר רחצה גדול, תהנו ממרחב פנוי לטיפוח, אווירה אלגנטית ויוקרתית.

מקלחון חזיתי

מקלחון מקיר לקיר עם שלושה קירות רגילים וקיר אחד מזכוכית. מקלחונים אלה מתאימים לחדרי רחצה גדולים. אפשר להפוך אותם גם למקלחונים זוגיים, או להכניס פנימה תוספות שונות. הצבת מקלחון כזה בחדר הרחצה נותנת תחושה של מרחב בעת הרחצה והחזית השקופה מעניקה לחדר כולו מראה ייחודי.

אמבטיון

מדובר במקלחון קטן ונמוך, המקיף את האמבטיה כדי לשמור שלא יברחו מים החוצה בעת הרחצה. אמבטיון מחליף את וילון האמבט המסורתי ומעניק גבולות ברורים לרחצה באמבט.

לסיכום – מקלחונים במגוון עיצובים

מקלחונים אולי החלו את דרכם כפריטים חסכוניים וזולים, לאנשים בעלי תקציב צנוע לשיפוץ ובניית הבית. הם התאימו בעיקר לשימוש בחדרי רחצה פרקטיים, שאין בהם מקום לפינוקים ומותרות, אבל כיון, מקלחונים מגיעים בשלל עיצובים ויכולים לשמש פריט עיצוב יוקרתי ומרשים במיוחד, אם מעצבים אותו נכון ואז ממקמים אותו בחדר רחצה מעוצב בהתאמה.

העבודות שלנו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!