כמה עולה ארון אמבטיה

כמו כל תחום בעולם הריהוט, ובכלל בעולם הרכש, מגוון המוצרים ומנעד המחירים רחב ומשתנה מאוד. גם בקטגורית 'ארונות אמבטיה' נוכל למצוא דגמים שונים והפרשים רבים בין המחירים. לפני שבחורים ארון, עליכם להכיר את הסוגים השונים שעומדים בפניכם וכמובן את הצורך האישי שלכם.

השאלה הראשית עליה אתם צריכים לענות היא, האם אתם מעוניינים בארון תלוי או בארון כיור? ארון תלוי הוא די פרקטי, שכן ניתן להתקין עליו מראה, אולם לארון כיור יש יתרון אחר – הוא מסתיר את הצנרות לרוב הוא גם יותר יפה ומושך את העין. במאמר הבא נפרוס בפניכם מאפיינים שונים של ארונות האמבטיה, נעמוד על המרכיבים השונים שיוצרים את המחיר הסופי, וננסה להבין כמה עולה ארון אמבטיה.

 

כמה עולה ארון אמבטיה – קצת על טווח המחירים

לפני שנמנה בפניכם את הגורמים והמרכיבים השונים שמשפיעים על המחיר הסופי אותו תוציאו מהכיס, כדאי שנציין בפניכם כמה עובדות. ארון אמבטיה חייב להיות פרקטי, כך ככזה הוא לא חייב להיות יקר וחסר פרופורציה. אם תעשו סקר שוק טוב ומקיף, ותחפשו אחר המקומות שמפרסמים מבצעים משתלמים – תוכלו לחסוך לכם כמה מאות שקלים טובים. בירור טוב של תחום זה יגלה לכם כי טווח המחירים בין החנויות השונות שמוכרות ארונות אמבטיה הוא רחב מאוד – כך שתוכלו למצוא ארונות אמבטיה איכותיים החל מ- 1500 ₪ ועד כאלה עם חמש ספרות.

כמה עולה ארון אמבטיה
כמה עולה ארון אמבטיה

הבדלי מחיר טבעיים – כמה עולה ארון אמבטיה

כשרוכשים רכב ברור לכולם שקיימים הפרשי מחיר ברורים בין חברות שונות ואפילו בין דגמים שונים בתוך חברה אחת. מה יוצר את ההבדל? כמובן – איכות המוצר, כמות החומר הנדרשת, זמן העבודה, וכן על זה הדרך. למען האמת, מחירי ארונות אמבטיה גם הם אינם קבועים, אלא בעלי פרמטרים ומרכיבים שונים. המחיר הסופי מושפע למעשה ממספר דברים עיקריים אותם נמנה כעת.

 

ארון אמבטיה סטנדרטי

מבחינת מידות, שתי אפשרויות עומדות בפניכם בהזמנת ארון אמבטיה, אפשרות אחת היא להזמין ארון במידות סטנדרטיות (קבועות מראש), ואפשרות אחרת היא להזמין ארון אמבטיה בהזמנה אישית (כפי שנמנה לקמן). כאשר מזמינים ארון אמבטיה במידות סטנדרטיות, צריך לדעת שקיימים מגוון דוגמאות ודגמים – אך הגודל קבוע מראש. ייתכן והגודל שנקבע לא יתאים לכם בהכרח, אך חשוב לדעת שהמחיר של ארון מהסוג הזה זול בצורה משמעותית בשל העובדה שהוא מיוצר באופן סדרתי.

המחיר של ארונות מסוג זה, לרוב מתחיל מ- 500 ₪ בעבור ארון קומפלט, כאשר בנוסף מקבלים כיור משטח.

 

ארון אמבטיה בהזמנה אישית

הזמנה אישית מטבע הדברים דורשת משאבים שונים מאשר אלו הסטנדרטיים והכלליים. הלקוח, בהתאם למידות הבית וצרכיו האישיים, פעמים רבות יהיה זקוק למידות מיוחדות שאין ביד החנות בהישג יד. בסיטואציה מעין זו יש צורך להתאים באופן אישי את מבנה הארון. מחיר ארון אמבטיה בהזמנה איננו דבר שניתן לכתוב מראש במאמר, מסיבה פשוטה – הוא תלוי בהמון גורמים אישיים של הלקוח. המחיר הסופי בהזמנה אישית מושפע מהעיצוב שתבחרו לארון, מחומר החזיתות, מסוג הפרזול, ממשטח הכיור ועוד.

 

ארון אמבטיה פורמייקה

ארונות מסוג זה נחשבים לזולים ביותר בעולם חדרי האמבטיה. אף על פי שייתכן ותמצאו דגמים של ארונות שונים בעלי ייחודיות וממילא במחיר יקר יותר – ברוב המקרים מחירו של ארון אמבטיה בציפוי פורמייקה יהיה זול יותר. עם זאת, אין זה אומר שארונות אלה אינם איכותיים. פורמייקה זהו חומר נפוץ מאוד בו משתמשים לטובת ציפוי ארונות. לארונות בציפוי פורמייקה יש מראה אלגנטי ונקי, ומלבד זאת – ניתן לצבוע אותם במגוון רחב של צבעים.

ארון אמבטיה עם ציפוי אפוקסי בתנור

סוג ארונות אמבטיה זה מאופיין בכך שהחזיתות שלו נצבעות בצבע אפוקסי בתנור על פי בחירתו של הלקוח. מהו צבע אפוקסי בתנור? אז ככה, אפוקסי הוא בעצם צבע שמכיל בחלק מההרכב שלו חומרים הנקראים אפוקסידים, דהיינו: שרף מלאכותי. לחומר זה יש תכונות מיוחדות ומשום כך משתמשים בו למגוון צרכים. צבע אפוקסי מאפשר לבחור מגוון רחב של צבעים, ואף להחליף מדי כמה שנים די בקלות את הצבע הישן. מחירו של ארון אמבטיה מסוג זה, כמובן שבהתאם למידות השונות, יכול להתחיל מכ-1000 ₪ ולהגיע גם לכמה אלפי שקלים. כמובן שסוג החומר בו בחרתם והמידות להן אתם זקוקים ישפיעו משמעותית על המחיר הסופי.

 

ארון אמבטיה מעץ מלא

מי מאיתנו לא אוהב את המראה הייחודי והיוקרתי של עץ מלא? בתי מלון משתמשים בו רבות, מסעדות יוקרה מפארות את המראה שלהן בעץ זה ובתים יוקרתיים משתמשים בו רבות. כל מי שלכאורה "מבין" בנגרות יאמר לכם שמקומו של עץ מלא אינו בחדר האמבטיה. למען האמת, עצה זו הייתה נכונה ביחס לריהוט עץ הישן ולא זה המודרני. בשל הפיתוחים הטכנולוגיים השונים שעומדים היום לרשות הנגרים, ניתן לייצר ארונות אמבטיה מעץ מלא שיבטיחו את אורך חייהם ואיכותם.

מטבע הדברים, מחירו של ארון אמבטיה מעץ מלא יהיה יקר יותר מארון אמבטיה מצבע אפוקסי, נתון שחשוב לקחת בחשבון.

 

האם הפרזול משפיע על המחיר?

לגמרי. הבחירה לפרזל ארון אמבטיה משפיעה מאוד על המחיר הסופי שלו. כדי לעשות לכם סדר בעולם הפרזול, נחלק את הפרזול לשניים: יש פרזול רגיל ומוכר שמשתמשים בו לארונות אמבטיה, ויש פרזול מודרני יותר של 'טריקה שקטה'. פרזול זה נועד לצירי הדלת והן למסילות של המגירות. כדאי שתדעו, מסילות של טריקה רגילה נחשבות לזולות יותר מאשר מסילות בעלות טריקה שקטה.

נהוג לחשוב שהמבחר הגדול נמצא דווקא במסילות הרגילות, אולם למעשה גם למסילות השקטות יש מבחר גדול מאוד של גדלים, סוגים וחברות – מה שמשפיע על המחיר הסופי של המסילות. משום כך, כשאתם באים להשוות מחירים של ארונות אמבטיה, אתם מוכרחים לקחת בחשבון גם את הסוג של הפרזול אותו החברה מציעה לכם.

 

כמה עולה ארון אמבטיה – שימו לב לפרטים הקטנים

כשמחפשים ארונות למקלחת או לאמבטיה, חשוב להתייחס למספר היבטים. ראשית – העיצוב. ארונות האמבטיה שתפגשו בחנויות השונות עוצבו בטעמים שונים ועל ידי מעצבים שונים. לא כל ארון שהוא לטעמכם הוא בהכרח פרקטי, ולא כל ארון פרקטי הוא בהכרח לטעמכם. השתדלו למצוא את האיזון בין הדברים. עניין נוחות האחסון איננו דבר שולי. לפני שאתם רוכשים ארון אמבטיה, וודאו שהארון שלכם מתאים לכם מבחינת נוחות השימוש.

 

תהיו יצירתיים!

כאן חשוב להוסיף נקודה מהותית – בכל תחום המחקר של ארונות האמבטיה, מחירם והתקנתם – עליכם להיות יצירתיים. דפדפו ברשת, פתחו אתרים, חפשו בעלונים ועיתונים שונים ואל תתביישו להתקשר לחנויות פרטיות לשאול אם יש אצלן מבצעים בתקופה הנוכחית. אל תוותרו ואל תמהרו, מבצעים עולים ויורדים – ואתם רק צריכים למצוא אותם.

 

כמה עולה ארון אמבטיה – סיכום

עולם ארונות האמבטיה הוא עולם רחב. ניתן למצוא בו דגמים שונים, חברות שונים וכמובן – מחירים שונים. עיקר המחיר נקבע בסופו של יום לפי איכות המוצר אותו אתם מחפשים. אם ברצונכם לחפש דגם יוקרתי שיחזיק לכם לאורך ימים ויעניק לבית מראה יוקרתי – התכוננו לכך שהמחיר שתשלמו יהיה יקר יותר. בנוסף, אל תמהרו להוציא כסף. ערכו בדיקות מקיפות, חפשו מבצעים, השוו מחירים בין חנויות, ואל תתביישו להתמקח – זה עשוי להשתלם לכם!

 

ארון אמבטיה סדרת שחף​

זגגות השרון
זגגות השרון

חברת זגגות השרון היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן