חיפוי קיר מטבח

קבוצת זגגות השרון מתמחה ביצור ופיתוח זכוכית לצורך פתרונות יעילים ומיוחדים לחיפוי במטבחים, סלונים, חדרי שינה, ארונות קיר ועוד.

אזור המטבח נמצא בשימוש תמידי ודיירי הבית והאורחים רואים אותו ומתרשמים ממנו, בעקבות תהליך הבישול קיר המטבח צובר כתמים, זאת בנוסף לשימוש במים באופן תדיר שגורם לבעיות רטיבות, כתמי עובש וכדומה.

העבודות שלנו

הכל על חיפוי המטבח

חיפוי המטבח מזכוכית הוא אלמנט חשוב בעיצוב, הזכוכית מאפשרת עיצוב נוח וזריז נותנת להכתיב את המראה בצבע או בתמונה ואפילו אפשר להדפיס על הזכוכית אריחים / בריקים ונותנת תחושה של מודרניות.

הצבע או ההדפסה  של החיפוי למטבח יראה נעים אם הצבעים שבו יתאימו לצבעים של השיש ושל ארונות המטבח ויצור תחושת הרמוניה, העיצוב והטקסטורה צריכים ליצור תחושה שהם משלימים אחד את השני ויוצרים תמונה אחת, ולא תחושה שהם מבלבלים את העין.

המגוון הגדול של הצבעים, מרקמים ואיורים הופכים את הזכוכית למאוד מתאימה לכל מטבח, תוסיפו לכך את הניקוי הקל והעמידות בפני שומנים, רטיבות וטמפרטורות גבוהות ותקבלו את החומר שיכול להשלים את המטבח באופן מושלם.

חיפוי מטבח עם זגגות השרון

לאחר המון שנות ניסיון בתחום הזכוכיות קבוצת זגגות השרון התפתחה והגיע לרמה הגבוהה שיש היום בשוק, בין אם זה בביצועי העבודה, בשירות והאיכות. אנחנו מעניקים את כל שירותי הזגגות והעיצובים בזכוכית ומאפשרים ללקוח את המענה הדרוש הכל תחת קורת גג אחת

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!