ארונות אמבטיה מומלצים

מאז ומעולם, בכל שלב בהיסטוריה, היה חדר הרחצה מקום של פינוק. בעידן המודרני בו לכל אדם יש בביתו חדר רחצה פרטי עם ארונות אמבטיה מומלצים – הדברים נכונים כפליים.

מלאכת בחירת חדר האמבטיה עשויה לעורר בכם שאלות שונות: האם להתקין אמבטיה או מקלחון? האם מקלחון חזיתי או פינתי? איזה ריצוף לבחור לאמבטיה? ומה לגבי דגם האסלה? שאלות רבות צפות סביב חדר האמבטיה. אולם נראה כי אחד המרכיבים של חדר האמבטיה אליו שמים לב יותר מכל הוא – ארון האמבטיה.

רבים חולמים על חדר אמבטיה יוקרתי, מהנה, בעל מראה מודרני ומפנק, אך הם נתקלים בבעיה אחת – הם הולכים לאיבוד בתוך יער החברות והדגמים השונים. כמו כל נושא בחיים – סדר הוא עילה להצלחה. במאמר הבא נשתדל לעשות לכם קצת סדר בתוך כל הבלגאן הזה, ולהציג בפניכם דגמים שונים של ארונות אמבטיה מומלצים.

לעולם ארונות האמבטיה יש מגוון רחב מאוד להציע לכם ומשום כך הבחירה איננה פשוטה כלל. החלוקה הראשונה אותה נציג בפניכם היא בין שני סוגי ארונות: ארון אמבטיה תלוי וארון אמבטיה עומד.

 

ארונות אמבטיה מומלצים – תלויים

ארון אמבטיה תלוי זו בעצם הגדרה כללית לכל הסוגים של ארונות האמבטיה שניתן לתלות אל גבי אחד מקירותיו של חדר הרחצה. בזגגות השרון תוכלו ליהנות ממגוון רחב של ארונות אמבטיה תלויים. כמובן שארונות אלו יותאמו לצרכים האישיים שלכם, הן מבחינת גדול החדר, היקף שטח האחסון שנחוץ לכם, ובעיקר – מבחינת המראה והעיצוב המועדפים אליכם.

למעשה, קטגוריה זו רחבה מאוד. בתוכה תוכלו למצוא שלל סוגים של ארונות בציפויים שונים: ארונות אמבטיה תלויים בציפוי אפוקסי, ארונות אמבטיה תלויים בציפוי פורמיקה, ארונות אמבטיה תלויים מעץ מלא, ארונות אמבטיה תלויים שמיועדים לרחיצת ידיים ועוד סוגים שונים.

 

ומה מבחינת התקנה?

אז ככה, ההמלצה הגורפת היא לתלות את ארון האמבטיה התלוי, לכל סוגיו השונים, בגובה שבין 20 ס"מ ל- 30 ס"מ מהרצפה. הגובה של הכיור יהיה 90 ס"מ. בזגגות השרון תוכלו למצוא מנעד רחב מאוד של דגמי ארונות אמבטיה תלויים, כשכולם, מהראשון עד האחרון – מיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים לאורך ימים ושנים.

ארונות אמבטיה מומלצים
ארונות אמבטיה מומלצים

ארונות אמבטיה עומדים

ארון אמבטיה עומד (מונח), זו הגדרה כללית לכל הסוגים של ארונות האמבטיה שניתן להציב אותם על הרצפה. המבחר הרחב בקטגוריה זו הוא מרשים מאוד. ארונות אמבטיה עומדים עשויים למעשה מעץ סנדוויץ' מאוד איכותי, וניתן להתאים את הפרזול בהתאם לצורך שלכם כמובן; אם אתם אנשים של טריקה שקטה, תוכלו לקבל מסילות מתאימות לצורך כך, ואם אתם אנשים של הסגירה הקלאסית והמוכרת – השערים גם כן פתוחים בפניכם.

מלבד זאת, ארונות האמבטיה שאנו משווקים, משולבים בכיורי חרס אינטגרליים. הטרנד היום הוא לשלב בחדר הרחצה ארון אמבטיה עומד להצבת כיור, ולידו להציב ארון שירות תלוי או עומד – בהתאם להבנתכם וטעמכם.

 

חשוב לנו לציין

בשתי הקטגוריות שהצגנו לעיל, תוכלו לקבל אצלנו קטלוג ענק ומרשים של דגמים מעוצבים שמתאימים לכל סוגי העיצובים שתוכלו לחשוב. כמובן שאת ארון האמבטיה שתבחרו תוכלו להתאים לגדלים שונים, מידות ספציפיות וצרכים נוספים אותם תציינו בפנינו. הזמנה אישית של מוצר היא בהחלט אפשרית.

 

סוגים נוספים של ארונות אמבטיה מומלצים

בתור אחת מהחברות המתקדמות והמובילות בישראל בתחום חדרי האמבטיה, אצלנו בזגגות השרון ניתן למצוא עוד סוגים שונים ורבים של ארונות אמבטיה, כמו: ארון שירות לאמבטיה, ארון תלוי או מונח עבור נטילת ידיים בחדרי השירותים, ארון משולב מראות, ועוד.

אצלנו הנראות אינה סותרת את האיכות. כל המוצרים שיוצאים תחת ידינו מאופיינים באחת מרמות הגימור הגבוהות ביותר בישראל, בחומרי גלם באיכות בלתי מתפשרת שתבטיח לכם הנאה ממושכת ועמידות לטווח ארוך אפילו בחללים לחים ורטובים. מלבד זאת, אנשי המקצוע שלנו ישמחו להעניק לכם פתרונות והתאמות אישיות לכל המידות והצרכים להם את זקוקים.

אז מה מתאים לכם?

כפי שציינו, קיימים שני אפיקים דרכם תוכלו לרכוש ארון אמבטיה: אפיק הזמנה של מידות קבועות, ואפיק רכישה בהזמנה אישית (המייקר את עלות המוצר). בכל אופן, על מנת לוודא שאתם אכן רוכשים מוצר שיתאים לבית שלכם, עליכם לחשוב מהו השטח של האחסון אותו אתם רוצים למלא, ובנוס, עליכם לעשות בדיקה פשוטה בה תמדדו באופן מדויק את מידות החלל המדובר.

במידה ואתם זקוקים לשטח אחסון יחסית גדול, היינו ממליצים לכם להתמקד בבחירת בדגמים של ארונות אמבטיה עומדים; בקטגוריה זו יש המון גדלים ודגמים בעלי עיצוב אלגנטי, עם מדפים או מגירות או בלי – הכל לשיקולכם.

 

כיור אחד או כפול?

כחלק מהבדיקות הראשוניות והמקיפות אותן אתם עורכים, עליכם לבדוק כמובן את נושא הכיור – האם אתם מעוניינים בכיור אחד או בשניים? בכל אופן, בין אם תרצו כיור אחד ובין אם תבחרו בכיור כפול – דגמים רבים עומדים לרשותם? הבחירה היא כמובן אישית – כל בית יקבל את ההחלטה שלו בהתאם להרגלים ההיגייניים ולצרכיו הפרטיים.

 

כיור שקוע או מונח?

שתי האופציות עומדות בפניכם: האם אתם מעדיפים שהכיור יהיה שקוע בתוך גוף הארון, או דווקא שיהיה מונח וחיצוני לו? כשמדברים על ארונות מטבח, אין ספק שעדיף כיור שקוע המאפשר מרחב תמרון ונוחות, אך כשמדברים על כיור לחדר אמבטיה האופציה השנייה נשמעת מיוחדת מאוד. כיור מונח נראה למעשה כמו קערה די גדולה שמונחת על גבי הארון. האופציה הזו נותנת לארון מראה דקורטיבי ומיוחד, כאשר לכל אחד מהסוגים יש חסרונות ויתרונות.

 

התייחסו לפרטים הקטנים שאתם בוחרים ארונות אמבטיה מומלצים

לפני שאתם ננעלים על דגם מסוים של ארון אמבטיה, אנו ממליצים לכם לשים לב לכמה פרמטרים. ראשית – כשאתם מתעניינים בארון מסוים בדקו את המפרט הטכני שלו, מאיזה חומרים הוא עשוי, מהו הסוג של הכיור שמגיע איתו, התייחסו לפרזול, לרמת הגימור ולכל מה שצד את עינכם וחשוב לכם.

ושנית – גם אם ארון האמבטיה עומד בכל הקריטריונים והפרמטרים שציינו, אל תזנחו את העיקר – הפרקטיות ונוחות השימוש בארון. ייתכן שלארון יש מראה יוקרתי ומרשים – אך הוא לא תואם את הצרכים שלכם. אל תוותרו על עיקרון זה.

 

מה לגבי עיצוב הארונות?

כשאנו מדברים על עיצוב, כדאי לדעת שזגגות השרון מציעה בפניכם מגוון רחב מאוד של עיצובים מכל העולמות, הן עיצוב קלאסי והן עיצוב מודרני. אצלנו תוכלו למצוא ארונות אמבטיה אידאליים בכל הצבעים, בכל הגדלים ומסוגים שונים. הפרספקטיבה הטובה ביותר שתהיה לכם, תגיע לאחר שתבחנו אפשרויות שונות ודגמים שונים.

אחת ההחלטות החשובות בכל מה שקשור לתחום העיצוב היא, מה הצבע המרכזי אותו אתם רוצים לארון שלכם? ייתכן ותרצו ללכת על גוון קלאסי, כמו צבע שמנת או לבן, וייתכן ותבחרו ללכת על צבע מיוחד יותר כמו דובדבן. חשוב לשים לב לכך שהעובדה שאהבתם צבע אחד עבור ארונות האמבטיה, אינה אומרת שההשתלבות שלו בתוך המראה הכללי של החדר תעבור חלק. שימו לב גם להשתלבות של הצבע הרצוי עם שאר הפריטים שקיימים בחדר.

 

ארונות אמבטיה מומלצים סיכום

בחירת ארון מטבח חדש היא פעולה משמחת ומרעננת, אך היא גם דורשת הרבה תשומת לב ודיוק בפרטים הקטנים. לפני שאתם ניגשים לחנות ומשלמים מכספכם היקר, אנו ממליצים לכם לערוך בדיקה מקיפה עוד לפני שאתם ניגשים לחנות. חשבו על סוג הארון שקורץ לכם יותר, על הצבע שישתלב לכם היטב בחדר, וכי חשוב – ערכו מדידה מדויקת של החלל המיועד. רכישה מהנה!

 

ארון אמבטיה סדרת אלמוג​ תקריב 2

זגגות השרון
זגגות השרון

חברת זגגות השרון היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן